Automaticky vytvořený koncept 1

Hezké a tvořivé Vánoce vám přeje celý tým ATYP magazínu a dárek si můžete vymalovat

Štědrý den je pro děti vždy plný očekávání a tím pádem eustresu, proto redaktorka Anežka pro tento čas nakreslila omalovánku. Třeba než vaše dítě / děti vykreslí všechny trpaslíky, tak si budete moci dát kávu nebo uvařit slavnostní oběd. Nebo si omalovánku vykreslete se svým dítětem:-) Nejvíc je stejně pohoda a sdílení. V naší komunitě jsme už zvyklí na to mít vše jinak a žít teď a tady:-)
Budeme rádi, když nám vykreslené trpaslíky nafotíte a pošlete:-).
A pro ty z vás, kteří nás chcete podpořit, chcete si dočíst články v archivu v placené sekci a přejete si mít přístup ke všemu po celý další rok 22, pak pro vás máme do 26. 12. 2021 roční předplatné o cca 20 % levnější. Místo 1200 Kč je za cenu 970 Kč. Více pod domalovánkou nebo na ATYPmagazin.cz/predplatne.
Hezké Vánoce!!!!
Hezké a tvořivé Vánoce vám přeje celý tým ATYP magazínu.
A pro ty z vás, kteří nás chcete podpořit, chcete si dočíst články v archivu v placené sekci a přejete si mít přístup ke všemu po celý další rok 22, pak pro vás máme do 26. 12. 2021 roční předplatné o cca 20 % levnější. Místo 1200 Kč je za cenu 970 Kč. Více na ATYPmagazin.cz/predplatneStačí pár kliků a máte dárek – roční předplatné ATYP magazínu za zvýhodněnou cenu. Buďte většinu času v klidu jako kočky, nejoblíbenější zvíře lidí na spektru autismu.
Hezké a tvořivé Vánoce vám přeje celý tým ATYP magazínu. 1
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Email

Přihlášení