Příběhová kuchařka Bez lepku 1

Příběhová kuchařka Bez lepku

Platforma Argumentor spolu s cukrářkou Petrou Jeníčkovou, autorkou úspěšného facebookového blogu Pétiny Mňaminky, vydaly knihu Bez lepku – Příběhová kuchařka. Oslovili také lidi, kteří bezlepkovou dietu musí dodržovat, nebo kteří bezlepkově vaří pro člena rodiny. A zjistili, že se často opakuje stejný příběh – po tom, co byla bezlepková dieta lékaři nařízena, se dotyčným změnil svět. Najednou byli nuceni číst složení potravin, velmi důkladně vybírat, ale především zjistili, že nabídka hotových jídel a hlavně pečiva není dostatečná a musí chtě nechtě přistoupit k přípravě chleba, rohlíků, koláčů i dalšího doma. A že nejprve netušili, jak na to. Pokud jste si tím prošli, tak sami jistě víte, jaké to v prvních týdnech je. A pokud ne, věřte, že to opravdu není jednoduché.

Napište nám své rady, příběh, recept

U mnoho dospělých nebo jejich dětí nebyla potvrzena alergie na lepek, přesto mají zjištěno, že bezlepková strava jim pomáhá. Mnoho z nich tak pomohlo dítěti s autismem, ADHD,… Máte takový příběh, že po vysazení lepku ze stravy, došlo ke zlepšení nějakých symptomů? Napište nám to. Nebo pošlete zajímavý recept. Můžete nám i napsat, jak jste začínali a rady pro ty, kteří chtějí začít, ale bojí se, že tu změnu, kterou to obnáší, neunesou. Text nemusí být dlouhý, ale mohl by mít alespoň 1800 znaků:-). Posílejte do 14. května 2017 na e-mail redakce@atyp.wpdistro.cz nebo do zpráv na Facebooku. Tři z Vás za příběh, rady nebo recept vylosujeme a obdrží knihu Bez lepku – Příběhová kuchařka. Pokud Váš recept nebo příběh budete chtít v ATYP magazínu uveřejnit, budeme rádi.

Co najdete v kuchařce Bez lepku?

Při sbírání receptů Argumentor oslovil přímo čtenáře svého webu, kteří hlasovali v anketě Chci vyšší příspěvek na bezlepkové potraviny pro celiaky, a požádali je o oblíbené recepty. Ty vyzkoušeli, nafotili a doplnili medailonky autorů a autorek. Cukrářka Péťa Jeníčková, kterou znáte díky facebookovému blogu Pétiny Mňaminky, do knihy navíc přidala své recepty na bezlepkové mlsání.

Bez lepku – Příběhová kuchařka, Cena: 269 Kč, Vydává: Argumentor a Backstage BooksPříběhová kuchařka Bez lepku

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášení