Nobelova cena za Autismus je šlágr 8

Nobelova cena za Autismus je šlágr

Už jste to slyšela, Alenko, že ten autismus je šlendrián? Byl o tom velký rozhovor v Odlesku.

Paní Alena: Vy myslíte, Evičko, šlágr?

Paní Eva: Přesně tak to říkal v tom rozhovoru. A to je někdo, ten pan doktor. Velká kapacita. A pan novinář se ho tak moudře ptal, dokonce z něj dostal informaci, že jich je dvacet tisíc, a to nám pořád tvrdili, že diagnózu F84 nikdo neeviduje. A on to pan doktor ví. On musí, je tady největší kapacita.

Paní Alena: On to musel evidovat a vidíte, je jich míň. Konečně na to přišli, čím to je, že pořád píšou, jak jich přibývá!

Paní Eva: Pravda. Jsou to spratci boháčů, takových těch vysoko postavených. Co oni si myslej, že maj vzdělání a můžou všechno! Úlevy pro ně hledaj, místo aby je vychovávali. Prej těžká pervazivní vývojová porucha!

Paní Alena: Tak tak, a to ještě peníze na ně berou. Naštěstí on ten pan doktor školí i ty, co o tom rozhodují, tak on je dobře poučí.

Nobelova cena za Autismus je šlágr 4Paní Eva: Vidíte, a to pořád říkali, že kdo přijde na to, proč jich tolik narůstá, těch autistů, tak ten dostane Nobelovu cenu. Tak a budeme jí mít u nás doma. Pan doktor na to přišel. Jenom vysoko postavení a vzdělaní je maj, oni si ty diagnózy platěj. To je šlendrián.

Paní Alena: Ne, Evičko, šlágr. Šlágr si z toho autismu udělali. Šlágr.

Nobelova cena za Autismus je šlágr 3

 

text Dagmar Edith Holá / foto Pixabay.com (snímky volně k použití)

Pokud na téma Autismus je šlágr pošlete vtipný text nebo komiks, odměníme vás knihou Tygr dělá uááá nebo Jak se domluvit s tygrem z nakl. Edika.

 

Nobelova cena za Autismus je šlágr 5

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášení