Nobelova cena za Autismus je šlágr 8

Nobelova cena za Autismus je šlágr

Už jste to slyšela, Alenko, že ten autismus je šlendrián? Byl o tom velký rozhovor v Odlesku.

Paní Alena: Vy myslíte, Evičko, šlágr?

Paní Eva: Přesně tak to říkal v tom rozhovoru. A to je někdo, ten pan doktor. Velká kapacita. A pan novinář se ho tak moudře ptal, dokonce z něj dostal informaci, že jich je dvacet tisíc, a to nám pořád tvrdili, že diagnózu F84 nikdo neeviduje. A on to pan doktor ví. On musí, je tady největší kapacita.

Paní Alena: On to musel evidovat a vidíte, je jich míň. Konečně na to přišli, čím to je, že pořád píšou, jak jich přibývá!

Paní Eva: Pravda. Jsou to spratci boháčů, takových těch vysoko postavených. Co oni si myslej, že maj vzdělání a můžou všechno! Úlevy pro ně hledaj, místo aby je vychovávali. Prej těžká pervazivní vývojová porucha!

Paní Alena: Tak tak, a to ještě peníze na ně berou. Naštěstí on ten pan doktor školí i ty, co o tom rozhodují, tak on je dobře poučí.

Nobelova cena za Autismus je šlágr 4Paní Eva: Vidíte, a to pořád říkali, že kdo přijde na to, proč jich tolik narůstá, těch autistů, tak ten dostane Nobelovu cenu. Tak a budeme jí mít u nás doma. Pan doktor na to přišel. Jenom vysoko postavení a vzdělaní je maj, oni si ty diagnózy platěj. To je šlendrián.

Paní Alena: Ne, Evičko, šlágr. Šlágr si z toho autismu udělali. Šlágr.

Nobelova cena za Autismus je šlágr 3

 

text Dagmar Edith Holá / foto Pixabay.com (snímky volně k použití)

Pokud na téma Autismus je šlágr pošlete vtipný text nebo komiks, odměníme vás knihou Tygr dělá uááá nebo Jak se domluvit s tygremnakl. Edika.

 

Nobelova cena za Autismus je šlágr 5

 

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Email

Přihlášení